Toptan Satış


 


BİZİMSİPARİŞ HAKKINDA
SIKÇA SORULAN SORULAR
 

MALİYETİ NEDİR?

BizimSipariş B2B sisteminin hiç bir ilave ücreti yoktur. Ünkatech olarak amacımız tüm kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak çözümleri en uygun maliyetle sunmak. O yüzden BizimHesap üyelik ücretsizdir.

MÜŞTERİLERİMİZ NASIL GİRİŞ YAPACAK?

Öncelikle, müşterimizi BizimHesap üzerindeki müşteri kartında “E-Ticaret Müşterisi” olarak tanımlayıp size ait cep telefon numarası sisteme kayıt edilir.
Ardından müşteriniz bizimsiparis.com adresinden giriş yaptığında cep telefonu numarasını girerek,telefonuna gelen tek kullanımlık SMS şifresi ile  kolayca sisteme giriş yapar, ayrıca bir e-posta ve şifre vs ezberlemesine gerek kalmaz.

NASIL SİPARİŞ VERİLECEK?

Ürünlerimizi BizimSipariş üzerinde bir e-ticaret sitesi olarak listeliyoruz. Müşterileriniz aynı internetten alışveriş yapar gibi ürünlerimizi görecek, sepete ekleyecek ve siparişi kaydedebileceksiniz.
Sipariş kaydedildiği anda bize bir e-posta gelecek ve bu siparişi BizimHesap üzerindeki “Satışlar” sayfanızda “taslak” olarak göreceksiniz.
Bundan sonra dilerseniz üzerinde güncelleme yapabilir ve satışa çevirebilirsiniz. Yaptığınız değişiklikleri (ürün ekleme, çıkarma, miktar değiştirme vs) müşteriniz de takip edebilir.

HER ÜRÜN GÖZÜKECEK Mİ?

BizimSipariş üzerinde listelediğimiz tüm ürünlerimizi görebilirsiniz.

BAZI MÜŞTERİLERİLERİMİZE ÖZEL FİYAT VEREBİLİR MİYİM?

Evet. BizimHesap üzerinde müşteri kartında “özel fiyat listesi” seçili ise müşteriniz BizimSipariş üzerinde o fiyatı görür. Hatta ürün kartındaki fiyat daha pahalı ise, iki fiyatı da görür, pahalı fiyat üzerinde çizik gözükür.


 
Yükleniyor...