UNKATECH Kapı Çanı

  • Ürün Kodu: 153.UNK.200.100.016
  • Barkod: 8682923977885
  • Marka: Unkatech
  • Kategori: Alarm
  • Stok: 18
  • 624,00 TL
    KARGO BEDAVA
  • 52,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Gelişmiş bilgisayar üretim teknolojisinin seçkinleri olan elektronik misafir selamlayan kapı zilleri, otomatik ışık duyarlılığı işlevini uygular. Mükemmel işlev, kolay kullanım, enerji tasarrufu ve yüksek hassasiyet, onu ev, katlı binalar, birden fazla daire, otel, fabrika, hastane veya başka herhangi bir yer haline getirir.

Otomatik "Ding Dong" Melodisi

Konuk Selamlayan Alarm Veren Kapı Zili

Gelişmiş mikrobilgisayar teknolojisi ve otomatik insan duyarlılığı, alarm verici kapı ziline uygulanır. Sıra dışı performans, enerji tasarrufu ve kolay kullanım. Özel ses cihazı. Güçlü hassasiyet, yanıltıcı olmayan ve parazit önleyici teknoloji, tüm ortamların algılama alanında insan hareketini etkin bir şekilde algılamasını sağlar. Farklı ihtiyaçları karşılar. Konut, katlı binalar, apartmanlar, oteller, fabrikalar, hastaneler veya diğer yerler.Sadece kolaylık değil, aynı zamanda tüm mutluluk ve güvenlik duygusunu da beraberinde getiriyor. .

Elektronik Konuk-Hoşgeldin Kapı Zili

Kullanım Talimatları

Üç adet AA 1.5v pil takın. Statik akım mikroamperdir. 3 adet AA 1.5 pil iki aydan fazla dayanabilir. Paket içeriğinde pil yoktur.

Notlar

Kapı zili, havalandırmanın çok değiştiği yerlere monte edilmemelidir. (Örn: klima çıkışı, egzoz fanı havalandırması,ağaçlık vb.) Güneşe ve yağmura maruz bırakmayınız. Etkili alarm algılama mesafesi 5-10 mt.Etkili Açı 110 derece.Montaj yaparken etkili mesafeyi geçmeyin.Alarm ses derinliği:75-95 dB.Zil misafiri selamlamak için kullanıldığında,kapının üstüne veya duvara monte edin ve ayarlayın. detektörü uygun konuma getirin. Böylece misafir algılama alanına geldiğinde otomatik olarak çalacaktır. Alarm vermek için parmak ucundaki kapı zili kullanıldığında, dedektör, balkondan, pencereden girildiğinde gelen için kolay olan bir yere bakmalıdır.Veya merdiven. Dedektörün yüksekliği uygun aralıkta olmalı ve dedektörün açısı, birisi eve gizlice girdiğinde kapı zili alarm verecek şekilde ayarlanmalıdır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...