HAKKIMIZDA

10 Yılı aşkın süre önce başlamış olduğumuz perakende ve hizmet sektöründeki deneyimlerimiz her zaman en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile firmamızı bugünkü kurumsallığına taşıdık.

‘’ Hayatı Kolaylaştıran Teknoloji ‘’ sloganı ile başladığımız bu sektörde güvenlik sistemleri ve pratik ev yaşam ürünlerimizi herkesin faydalana bilmesi için çalışıyoruz. Amacımız her zaman herkesin kullanabileceği kaliteli ve güvenilir ürünleri sağlamak olmuştur. Bugüne kadar da %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı sürdürdük. Bauhaus ve birçok perakende firmasının teknik destek ve kurulum hizmetlerini sağlayarak başladığımız bu yolda da en kaliteli hizmeti herkes için sağlamayı başarmış olduğumuzun gururu içerisindeyiz. Şuanda Bauhaus ve birçok perakende şirketinin ürün tedariğini sağlamaktayız. Teknoloji konusundaki gözlemlerimiz neticesinde gerek güvenlik sistemleri gerekse de ev otomasyon sistemlerinin çok yüksek maliyetlerde olduğunu biliyoruz. Biz teknolojinin her evde olmasını istediğimiz için kendi başına çalıştırılabilen ve rakam olarak piyasadaki en uygun rakamlara yüksek fonsiyonlar ile işlev sağlayacak ürünleri herkesin kolayca ulaşabileceği bir Pazar oluşturduk.

Unkatech ailesi olarak perakende ve hizmet sektöründe en iyilerin arasında olmak ve markamazı %100 müşteri memnuniyetinden taviz vermeden en yüksek kalitede hizmeti vererek geleceğin teknoloji firması olmasını hedefliyoruz.

UNKATECH
www.unkatech.com